Vítejte na mém webu

Kdo jsem? Raubíř, ničitel. Někdy mazel (když mám náladu). Něco mezi kočkou a veverkou. Nerad se fotím a miluju kuličky z alobalu. Jsem dokonalý brankář i fotbalista.

Upozornění návštěvníkům

Budu zde pořádat soutěže o ceny s hlasováním. Jednou jenom pro nás kočičky a jindy zase pro všechny zvířátka nebo pro jiné druhy zvířátek než jsem já. Doufám, že se Vás bude účastnit co nejvíc ;-)

Novinky

Informace pro návštěvníky

12.05.2011 17:32

SOUTĚŽ NEJHEZČÍ ZVÍŘÁTKO:

Chystám první soutěž. Zúčastnit se mohou všechna zvířátka bez rozdílu druhu. Každý bude moci přidělit vždy jeden hlas, jednomu zvířátku. Fotografie s krátkým popisek, se jménem a věkem zvířátka můžete zasílat až do 31.5.2011, kdy bude uzávěrka přihlášek. Autoři soutěže si vyhrazují právo úpravy velikosti obrázku (pro případné lepší zpracování) a korekci a zkrácení připojeného textu, bude-li to nutné.

Soutěžit budete o 1 kg krmiva (to bude vybráno adekvátně k vítězi).

Držím všem packy a doufám, že se vás zúčastní co nejvíc.

Váš

            Čiko

Webová prezentace byla spuštěna

12.05.2011 17:31

Dnes 12.5.2011 byla spuštěna naše nová webová prezentace.

Tyto stránky jsme založili pro našeho kocourka Čika. Je s ním veliká legrace a rádi bychom prostřednictvím našich stránek prezentovali jeho fotografie, pořádali soutěže o ceny a uvítáme rovněž výměnu odkazů. Také Vám zde rádi doporučíme nejlevnější obchody s chovatelskými potřebami a krmivy pro zvířátka, s nejširším výběrem sortimentu.