Informace o nás

Jsme obyčejní lidé, s láskou ke zvířátkům. Vzhledem k faktu, že zvířátka se sama prezentovat nemohou, budeme s Vámi komunikovat jménem našeho koucourka Čika. Věříme, že zde nalezneme spoustu spřízněných duší a přátel zvířecích i lidských.

Našimi uživateli by měli být pouze skuteční milovníci zvířátek. Vulgarismy, hrubé chování nebo propagandu agresivního chování vůči zvířátkům nehodláme v žádném případě tolerovat. Kdokoliv by se k něčemu podobnému snížil, bude jeho IP adresa pro další přístup na stránky zablokována a její uživatel bude nahlášen příslučným orgánům, včetně PČR a Ochránců zvířat. Následně by s takovým "člověkem" bylo zahájeno trestní řízení. Děkujeme za pochopení.

Historie projektu

Naším prvním projektem byly stránky Králíčka Arnodla. Ten bohužel zůstal ve špatných rukou a nevíme co s ním je. Naštěstí víme, že tato skutečnost nemůže potkat Čika. Rádi bychom mu našli spostu zvířecích přátel, bez ohledu o jaké zvířátko půjde. Těšíme se na společné zážitky, výměnu rad a postřehů a také odkazů. Naše heslo: "Zvířátka by měla držet pži sobě a lidé by je měli dostatečně ochraňovat."